Zadzwoń strzałka 605 91 91 91   zarezerwuj Zamów bezpłatną wycenę zarezerwuj

O nas

Dlaczego warto z nami zbudować dom mobilny?

Spełnienie marzeń o własnym domu jest teraz na wyciągnięcie ręki. Zamów dom mobilny całoroczny w naszej firmie i zrealizuj swoje sny!

Nasza firma kreuje swój sukces na bazie wieloletniego doświadczenia, zaawansowanego parku maszynowego, wykwalifikowanych pracowników, a także najlepszych materiałów od sprawdzonych producentów. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom dostęp do usług na najwyższym poziomie.

Domy drewniane Drew-Mur są tworzone na bazie gotowych prefabrykatów, dzięki czemu ograniczamy czas związany z budową i możemy zadbać o najwyższą jakość naszych konstrukcji. Na miejscu wymagają one jedynie podstawowych prac montażowych, dlatego są gotowe do przeprowadzki w znacznie krótszym czasie niż inne budynki.

Kładziemy także nacisk na energooszczędne rozwiązania – to powoduje, że utrzymanie naszych domów nie jest związane z wysokimi wydatkami. Sprawdzone instalacje grzewcze i rozbudowana izolacja zapewniają pełen komfort przez okrągły rok.

Nasze domy drewniane wykańczamy również „pod klucz”. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami możemy przygotować efektownie prezentujące się wnętrza dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, aby pomóc Ci w zrealizowaniu wymarzonego domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz bezpłatną wycenę!


Mix domów mobilnych i modułowych to idealne rozwiązanie dla Ciebie

Nasze budynki stanowią udany mix domów mobilnych, domów kontenerowych, a także domów modułowych, by razem dać idealne połączenie wszystkich ich zalet.


Poznaj 3 proste kroki współpracy z nami

Od zamieszkania w wymarzonym domu dzielą Cię jedynie 3 proste kroki. Razem z naszą firmą przeprowadzka jeszcze prostsza i szybsza!

1. Prześlij do nas projekt do przygotowania wyceny lub skorzystaj z jednego z gotowych projektów dostępnych w naszym portfolio. Mamy wiele planów do wyboru, dlatego na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

2. Ustal zakres wszystkich prac, które mamy wykonać, a następnie podpisz z nami umowę i wpłać zaliczkę. Możesz już zacząć odliczać dni do przeprowadzki do swojego własnego domku!

3. Budowa domu w naszej nowoczesnej hali produkcyjnej, a następnie jego dowiezienie oraz ustawienie na działce. Dom modułowy po posadowieniu jest od razu gotowy do użytkowania.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie z nich.