Zadzwoń strzałka 605 91 91 91   zarezerwuj Zamów bezpłatną wycenę zarezerwuj

Domek mobilny

Mix domów mobilnych, kontenerowych i modułowych to odpowiedź na współczesne potrzeby – pozwalają na wybudowanie własnego kąta szybko, łatwo i w przystępnej cenie.

Domy mobilne to nowoczesne konstrukcje, które nie wymagają pozwolenia na budowę. Doskonale nadają się jako domki letniskowe, ale również całoroczne domy mieszkalne dla każdego, kto poszukuje alternatywy dla tradycyjnych technologii budowlanych.

Zalety naszych domów modułowych:
• atrakcyjny design
• wysoki komfort
• szybka budowa
• wysokiej jakości materiały
• energooszczędne rozwiązania
• wieloletnia trwałość
• możliwość rozbudowy

Dzięki swojej modułowej konstrukcji stawia się je niezwykle szybko. To wszystko za sprawą prefabrykatów, które następnie komponowane są w całość, by dać stylowo wyglądający, trwały i ciepły dom. Montaż nowego domu zajmuje zaledwie kilka dni.

Na placu budowy domy modułowe wymagają jedynie podstawowych przygotowań. W efekcie można zaoszczędzić na kosztach związanych ze składowaniem materiałów, ich transportem, na wynajmie ekipy budowlanej.

Nasze domy mobilne powstają w większości z naturalnych materiałów. Bazą jest drewno, które stanowi uniwersalny i niezawodny surowiec dający wszechstronne możliwości. Dzięki niemu nasze domy są ekologiczne, a przy tym trwałe i wytrzymałe, dlatego mogą posłużyć na wiele lat.

Dodatkowym atutem domów modułowych jest ich łatwa modyfikacja. Można powiększać ich metraż poprzez dodawanie kolejnych modułów. Tworzymy je w różnych formatach, dlatego są polecanym rozwiązaniem na działki małe oraz o nietypowym kształcie.

Projektując i budując nasze domy modułowe, stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dbamy o to, aby były energooszczędne. Właśnie dlatego zapewniają one przyjemne ciepło nawet podczas zimowych miesięcy, a ich ogrzanie nie jest związane z wysokimi wydatkami.

Te wszystkie zalety powodują, że nasze domy mobilne to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy marzą, by zamieszkać na swoim!